Forest treasures

Хендмейд влітку робиться повільно, бо в нього з’являються серйозні суперники – довгі прогулянки, кількаденні подорожі, просто валяння на сонці. Враження відкладаються десь у закутках голови і потім, коли вигадуєш, в якому антуражі фотографувати те, що таки зробилося – інших варіантів, ніж природна гамма і натуралістичні асоціації, не виникає. Тому вийшов такий собі лісовий дитпих.

spirit2
Сова-чохол для мобільного. Ідея з інтернету, не змогла встояти:) З совою я довго не думала – однозначно вирішила, що для фото треба використати пір’я. А потім знайшовся ловець снів – і вийшов такий собі тотемний птах, який асоціюється з індіанцями, древніми лісами і магією. З книжкою, думаю, все і так зрозуміло й прозоро)

soundforest
А зелена незрозуміла торбинка – сховок для плеєра. Після того, як зробила звичайну зелену обкладинку для читалки, зацінила простоту і прекрасність однотонних речей. Правда, від яскравої підкладки я відмовитися не змогла:) Асоціюється вона в мене із лісовою зеленню – власне, в лісі і фоткалося) А особливо подобається ґудзик – на фото не повністю видно, але він класно переливається і чимось нагадує зоряне небо й далекі галактики.

Advertisements

3 thoughts on “Forest treasures

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s