Топографічна карта думок

note

Записник – це топографічна карта думок, які ти не хочеш загубити. Якщо уявляти собі місцевість, яка б символізувала мої записники – то по густонаселеності думками це точно Індія або Китай, а за настроєм – Ісландія. Кілька останніх записників мали на форзаці кишеньку, куди я клала засушені трави і листя – спочатку просто тому, що вони там не ламалися і приїжджали зі мною з гір чи лісу цілими. Потім зрозуміла, що вже звикла до цього запаху настільки, що не уявляю свій записник без нього.

Кожен новий записник – як початок нового життя, принаймні в мене. Це в буквальному сенсі перегортання чистої сторінки і намагання почати все з початку. Це хороший спосіб вибачити собі незроблене і невикреслене зі старого записника – а отже, не таке вже й важливе для тебе.

Кажуть, треба написати великий список того, що хочеш досягнути чи зробити і потім три рази повикреслювати половину – так викристалізується з десяток твоїх справжніх поривів. Викреслювання для мене поки що одна з найбільших проблем – не люблю закреслювати плани, люблю виконані пунктики перекреслювати. А останніх дедалі менше, бо перших дедалі більше.

Тому натхнення цього тижня –  зібрати себе докупи і до кінця року або виконати усе, що заплановано і натхненно перенесено у новий записник, або навчитися викреслювати, відмовлятися і вибирати важливіше, пріорітетніше, суттєвіше. Не губити себе поміж безкінечних сторінок планів, знаходити натхнення у речах, які вдається робити, поки життя не стоїть на місці.

Advertisements

2 thoughts on “Топографічна карта думок

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s