Weekly mosaic

DSC_1230

Життя не проходить повз – і це потрібно помічати. Часто складається враження, наче навколо нічого не відбувається і ти сам теж якесь абсолютне ніщо. Такі штуки добре лікуються підсумками, які зручно підводити у форматі блогу – у блокнот фотки не повставляєш і взагалі, він у мене і так багато терпить) Тому новий тег weekly mosaic для важливої практики самоутвердження і крім того, такі штуки як-не-як, витягують тебе за вуха робити шось цікаве-корисне, щоб було про що написати:Р А ще можна ставити фотки, які не знаєш куди всунути:)

Був Форум, про який писала на ФБ. Було чудове розвіртуалення з Світланою і думаю, зустріч варто повтрювати періодично:) Знайшлося трохи грошей на нові книги. Коли впорядковувала вдома книжкову полицю, вийшов цілий ряд нечитаного, тому осінь і зима, скоріш за все, будуть в обіймах з паперовими книгами)

Хоча книги тижня, як не дивно, у електронці і аудіо – “Корабельні новини” Енн Прул про острів Ньюфаундленд і дивних людей і “Відьмак” Анджея Сапковського – чортяка, затягнув, хоча спочатку було нуднувато)

Музика тижня, безсумнівно, “Один в каное”. Цілі вихідні, поки хворію і доробляю всякі хендмейдні штуки, слухаю їх і не набридло – бо проникливе і справжнє.
dryflow
Поки прибирала в кімнаті, знайшла купу засушених квітів. Не знаю, нашо вони мені, певно тільки для фото, а ще як спогад про літо.

Знайшла випадково на Кіндлі дуже давно закинуту туди статтю про дежа вю і як вчені пояснюють цей феномен, дуже цікаві гіпотези. Це були мої нові знання тижня.  А ще сподобалася оця стаття , вірніше один абзац, повторення істини, яку вже всі давно знають: не варто старатися справити на когось враження, оскільки люди ніколи не думають про вас у такій кількості, як ви собі то уявляєте.  Просто і банально, але чому це так важко виконати?
А ще думала над тим, що ніколи не варто шкодувати, скільки часу витрачено намарно. Навпаки, тішитися, скільки ще попереду. І про те, що я президент свого життя і мушу керувати ним активно, а не бути пасивним спостерігачем і лінтюхом) Тому взялася доробляти одразу три хендмейди і малювати один малюнок – кулінарну книгу навіть закінчила) Своєю продуктивністю я задоволена)

Advertisements

4 thoughts on “Weekly mosaic

  1. А стаття цікава справді. Дяки. І хороша істина: “люди ніколи не думають про вас у такій кількості, як ви собі то уявляєте”.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s