Invest your time

invest

Головне натхнення цього тижня – навчитися інвестувати час. У навчання і вміння, у розвиток і корисні речі. Я дуже часто шкодую часу на те, що не дає результату тут і зараз, а потребує тривалої, монотонної і не завжди цікавої роботи. Така я вже є – люблю наприкінці дня бачити зримі результати. Але є дуже багато таких речей, яких не навчишся одразу. І які будеш робити краще, якщо інвестуєш свій час, і то досить великий його кавалок. У моєму випадку це англійська, яка зараз значно розширює горизонти. Наприклад, шукаючи достойні блоги про в’язання, можна просто вмерти від того, що знаходиш в україно- і російськомовному сегменті. За таке можна зненавидіти все в’язане до кінця життя) Тому й читаєш Brooklyn Tweed i Never Not Knitting. Власне, завдяки читанню блогів цьогоріч моя англійська трохи ожила. Крім того, дуже помічними були:

  • Ведення інстаграму англійською – я знаю, що пишу часом з помилками, френди, які з англійською на “ти”, певно відчувають фейспалм за фейспалмом. Але я дізнаюся нові слова і не забуваю їх, словниковий запас помаленьку росте.
  • Словник у телефоні – у мене часто буває, що я терміново хочу знати, як перекладається те чи інше слово. Словник під рукою дуже помічний.
  • Власне, читання-перекладання текстів із блогів. Виділяю півгодинки часу, роздруковую текст, озброююся телефоном і читаю, надписую слова або переписую їх у записник. Частина у голові відкладається.
  • Задаю пошук у Гуглі на цікаві мені теми англійською. Наприклад, теплі напої для осені. Рецепти читаю певно найчастіше, там усе зрозуміло і просто, ну і назви продуктів скоро запам’ятовуються.

З книжками поки не склалося – хоча Into the wild лежить розпочата і її до кінця року я таки дочитаю. А загалом хочу через рік читати англійською абсолютно вільно, і вірю, що це у мене вийде. Бо ще одна думка цього тижня – вірити в себе, говорити про себе тільки хороше, хвалити і всіляко заохочувати. Тим паче, це новий для мене досвід, ніколи не виходило без критики. Але її навколо так багато, хто ж побачить позитив, як не ти сама?

Advertisements

4 thoughts on “Invest your time

    • Бачиш, трохи я там є, ну а адихати вже буду тут) Почитала тебе там – і така доза позитиву. Ніколи не знаєш, як тобі бракуватиме когось, поки не відчуєш цього. Мені бракує жежешної спільноти, але така як була, вона вже не складеться(

      Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s