Перша львівська медіатека

_MG_3114
У п’ятницю був перший день пронизливого холоду і я дуже втішилася, що у магазині біля Медіатеки робили каву. Не найсмачнішу у світі, але загрітися можна. Задоволена і з теплими руками я пішла досліджувати місце, куди за університетських часів частенько забігала.

Центральна бібіліотека міста Львова, вулиця Мулярська 2а. Звідти я тягала художку, якої не могла дозволити собі купувати, а читалки тоді ще не були в моді. Більш-менш регулярно там з’являлися нові видання, які переважно можна було взяти під заставу. Тепер вхід зробили з іншого боку, книжкових стелажів поменшало, зате збільшився простір. Перша й найбільша кімната – Медіахол. Тут стоять комп’ютери, є м’які пуфи, дерев’яне крісло (доволі зручне, до речі), екран для проектора. Усім можна користуватися безплатно.
_MG_3113
При вході – диски з музикою-фільмами. І коркова дошка, для обміну листівками.
_MG_3147
Отака приємна зелена зона.
_MG_3143
Виставка фотографій з Криму. Особливо сподобалися ці маленькі, зі спеціальною лупою на шнурочку.
_MG_3126
Хризантеми додають кольору і створюють відчуття домашності. Книжки тут – філософія, культура, літературознавство, історія, журнали NatGeo, трохи художки. Можна брати на абонемент і просто читати в залі. Записуватися  треба як і у звичайну бібліотеку. Загалом фонди, звісно, не найбагатші. Наскільки я розумію, більшість книг, які були тут у дорослій бібліотеці, перенесли у фонди сусіднього приміщення, у дитячу бібліотеку. Тому Медіатека, на мою думку, більше буде “другим місцем”, безплатною альтернативою Commun’і, локацією для лекцій, семінарів, презентацій, майстеркласів. Та й почитати спокійно не завжди вийде – у п’ятницю пообіді я якраз застала групу хлопців, які голосно “різалися” у комп’ютерні ігри. Старша тітка, яка хотіла знайти інформацію про батальйон “Айдар”, ледве продерлася до монітора.
_MG_3125
Отака художка. В принципі, почитати є що. Більший розмір фото є на флікрі, тисніть.
_MG_3133
А це вже другий зал, ГраVita. Наскільки я розумію, тут був якийсь майстер-клас з виготовлення корабликів:)
_MG_3137
Ще квітів та інтер’єру.
_MG_3139
Цей зал значно менший, тут проводитимуть зустрічі, заняття, планують курси іноземних мов. Ще тут можна грати в настільні ігри.
_MG_3136
Дизайн Медіатеки мені загалом імпонує – така ікея)
_MG_3152
Я вкотре пробувала порозумітися з Вірджинією – привабила така класна обкладинка. Поки порозумілася тільки з передмовою, текст ішов тяжко.

У Медіатеці є ще кінозал, але там лише екран і стільці, тому без знимки. У зимовий період вдягайтеся тепло, якщо плануєте надовго зависнути – приміщення велике і батереї його не прогрівають. Думаю, кава-автомат у коридорі не зашкодив би:) Я час від часу туди зазиратиму – видається, там буде багато цікавих заходів. І, сподіваюся, з часом з’явиться ще більше цікавих книжок.

Advertisements

One thought on “Перша львівська медіатека

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s