2014 – it’s been a strange year

DSC_2026

Як не написав підсумки у 2014-му, то 2015-й не допоможе. Десь так і є – вже тиждень їх виношую, а вони все ніяк не йдуть. Хотілося б сказати, що це був паскудний рік – у загальному масштабі так і було. А кінець року це враження особисто для мене чудово закріпив, дякую моїм нестабільним нервам. Але є чудовий спосіб трохи помандрувати у минуле – інстаграм. І довести собі, що не все так зле.

IMG_20140606_204151

IMG_4287

Були подорожі, було багато нових і старих місць, у Львові і поза ним. Були зустрічі, дуже потрібні, бо зненацька знову прокинувся екстраверт. Були нові навички і вміння. Нові візерунки спицями і чітке бачення своєї рукодільної мети, яке сформувалося саме у 2014-му. Набагато менше іншого хендмейду, бо здається в’язання – це саме те, що здатне витіснити всі решту захоплення своєю масштабністю і приємністю. Я не зробила вже традиційні для себе різдвяні рукодільні листівки чи подарунки – купила листівки, бо завжди мала грандіозні плани, які до кінця не втілювала. Набридло відчувати себе невдахою. Зате вперше за кілька років відчула, що іноді треба щось делегувати професіоналам. І як це правильно. Зокрема дівчаткам, які добре малюють для листівок. А від мене – теплі слова і довгі пошуки цих листівок)

Цей рік став роком, коли я спробувала казати “ні” і бути трохи жорсткішою – навчитися відмовляти собі на користь. І трохи менше розпорошуватися, бачити, цінувати і не втрачати головне – родину, міцні дружні зв’язки, людей, які мені дорогі.

Я багато фотографувала і більше, ніж у інші роки, фотографувалася – це була одна з цілей минулого року, щоб потім можна було згадати, яка я була.

Я завела цей блог, і покинула жж, стала більш вимоглива до того, що пишу, тому пишу так мало:Р

А загалом, переглядаючи свій список цілей на 2014-й рік, зрозуміла, наскільки він неактуальний вже зараз. І можливо тому є багато невиконаного – цілі ще треба вчитися формулювати. І не боятися загадувати щось таке, що навіть не можеш уявити. Інакше під кінець року виявиться, що ти зовсім не того хотіла, просто боялася настільки глобально планувати. Маю різдвяні канікули і трохи часу для планів, ними і займуся. А це нехай буде останній такий трохи розмазаний пост “про все і ні про що”.

IMG_20140809_171626

++DSCN9za881

Advertisements

One thought on “2014 – it’s been a strange year

  1. Асертивність це чудово – так тримати. І гарного тобі 2015-го, нехай цілі будуть чіткими і можливими до осягнення.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s