Тернопіль зимовий

Processed with VSCOcam with t1 preset
Минулого року я зрозуміла, як важливо у житті мати своєрідні точки на осі життєвих координат, яких хочеться дочекатися. Дуже бажана вистава, мандрівка, вихід очікуваної книжки, посиденьки з подругою. Не глобальні події, але вони додають спецій прісному життю. Такою для мене була суботня поїздка до Тернополя. Syancya у своєму інстраграмі показала фото тернопільської шопки, найбільшої в Україні, і це стало останньою краплею, аби таки нарешті поїхати. І ще дуже хотілося побачитися зі Світланою-svitla4ok – ми з нею познайомилися вживу лише минулого року, але не зі всіма мені буває так легко говорити – і про все на світі, і багато-багато про книжки, як я за цим скучила!

Processed with VSCOcam with f2 preset
Шопка у тернопільському храмі святого Петра дійсно неймовірна! Тобто власне саме святе сімейство звичайне, стандартних розмірів. Зате поза їх спинами можна побачити величезну панораму, де і хати, і скелі-гори, ліси, замок, млин, залізниця, фігури людей і ангелів, опудала тварин (єдине, від чого я була не у захваті) і на стіні малюнок, який зображає Вифлиєм – цілий міні-світ. Я дуже люблю всілякі мініатюрні копії і хвилин десять снувала з одного кінця в інший з відкритим ротом) Processed with VSCOcam with f2 preset

Церква досить велика і шопка простягається вздовж цілої стіни. Є живність – фазани, ягнята, кролики, білка-соціофобка, якій настільки набридло збіговисько людей, що вона сховалася у імпровізоване дупло і не вилізла навіть на стук горішків. Хоча я її, в принципі, чудово розумію.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Тернопільське озеро взимку – це ціла палітра блакитних кольорів. Кажуть, зелений корисний для очей, але на цю синяву теж було страшенно приємно дивитися.

Processed with VSCOcam

А якщо спускаєшся сходами і на мить глянеш у проміжок між деревами й будинком – можна уявити, що перед тобою море.

Processed with VSCOcam with m3 preset

Температура була плюсова, але повітря морозне. Народ катався на ковзанах і рибалив. Ми постояли скраєчку на кризі і потім просто гуляли набережною. Все-таки класно мати в місті воду, вона заряджає.

Processed with VSCOcam with m3 preset

А ще були вафлі з морозивом і шоколадом, які з нами разом уминав і вуличний пес, “Коза” і крутезний чавунний чайничок, який я не сфотографувала, але зацінила, зачарована книгарня, куди ми поверталися тричі, поповнення колекції листівок, звичайне валандання містом і багато розмов. Насичений день без Фейсбуку, але зі спілкуванням – люблю такі дні, потім довго згадуєш, як було добре. Зимові мандрівки на Поділля мають свій шарм – усі найкращі, Кременець, Кам’янець, Хотин – у супроводі зимових морозів, але такі теплі.

Processed with VSCOcam

Усі фото – з телефона, і я не пошкодувала, що пошкодувала свої плечі)) Зате привезла собі Прохаська і Токарчук – люблю вертатися додому з книжками)

Advertisements

2 thoughts on “Тернопіль зимовий

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s