Як я лютувала

2015-02-21 02.48.56 1На початку лютого я написала тут у блозі такий собі ту-ду ліст, а в записнику зробила розширену версію. Вже постфактум можу сказати, що не все заплановане вдалося виконати, але згрубша я собою задоволена.

Досягнення місяця:

Блог ожив, хоч і не 2 рази в тиждень, а останній тиждень й узагалі самі рецепти, але ритм є. Хоча я досі на роздоріжжі блогерства і простої писанини, особливо коли пропускаю п’ятничний пост про натхнення. Але, зрештою, не люблю зв’язувати себе чимось, і не хочу робити з блогу зобов’язання.

Мій проект “Вівсянка, сер!”, який я почала у лютому, радує смачними відкриттями і у березні він триватиме.  Також у лютому завдяки інстаграм-проекту #25workdinners я знову повернулася до хендмейд-обідів на роботі. Коли буде більше зеленини, планую продовжувати його. Не зовсім склалося зі здоровим харчуванням – якщо минулого року у квітні я могла собі дозволити детокс, то з нинішніми цінами доведеться почекати до літа. А поки можна спробувати інтуїтивне харчування, бо душа прагне тортиків, чесно скажу)

Онлайн-курс, англійська, читання, обмеження споживацьких апетитів, в’язання, спорт – все це потрохи виходить і я рада, що хоча б так. Маленькі результати – теж результати.  Єдине, що не виходить – подорож, поки остаемся весновать у Львові. Але все можливо.

2015-02-05 05.45.57 1

Tips and conclusions місяця:

  • Писати не лише план на день, але й поруч, паралельно, те, що зроблено. Купа невикреслених пунктів у списку можуть добряче засмутити. А часто так буває, що протягом дня з’являється багато важливого, чого не планував звечора. І список, хоч й не до кінця виконаний, вже не так гнітить, та й враження, шо день пройшов намарно, немає.
  • Ще читаю зараз одну книжку, де є ідея трьох основних планів на тиждень і трьох – на кожен день, теж цікаво, думаю спробувати.
  • Перечитувала старі записи у жж і зрозуміла, чим вони кардинально різняться від звичайних щоденникових і чим для мене формат блогу чудовий – хочеш-не-хочеш, тут я думки вилизую – літературно, стилістично, аби було зрозуміло і читабельно. Почитала себе стару в жж і навіть трошки запишалася – деякі речі й надалі залишаються слушними. Натомість старі дівочі щоденники читати не можу – і не тому, що я у 14 і я у 24 – це дві різні людини. Просто писане не для публіки – це сіносолома, яка здебільшого писалася, аби з себе це кудись вилити і форма була неважливою.
  • Тому заведений у онлайні щоденник тільки для себе – це не те, що я перечитуватиму, але терапевтичний ефект колосальний. Достатньо було знайти годину часу і позмітати з усіх закутків голови думки на теми, які тривожать і все – тотальна свобода від них. Таке враження, що витягла їх з голови, поклала у пам’ять щоденника і забула. Дуже лікує.

Місце місяця – однозначно “Щось цікаве” і Знесіння.

2015-02-27 02.54.41 1

Музика місяця

Початок місяця – це були Broods і їхня неймовірна Sleep Baby Sleep, яка тепер працює дзвінком у моєму телефоні, а також крута Coattails, але загалом весь плейліст незлий

А у передостанній день зими ми пішли на Kingsman’ів і це любов. Ідеальний шпигунський фільм – бо пародія і бо про британців, і бо музика теж крутезна, така magnific.

Цитати місяця
2015-02-20 05.06.54 1

Ніхто не спотикається, лежачи у ліжку. (Японське прислів’я)

Любов – важливе слово, воно має цілющі властивості. Одне це слово може врятувати життя, зцілити душу і тіло. Але нерідко це слово вживається недоречно і зачасто. Ним ніби лікують кожен синець і кожну подряпину, кожен опік. В стосунках не можна на все ліпити пластир. Це стає звичкою. І не помічаєш, як ліпиш пластир на ракову пухлину. (Щось цікаве)

Час потрібно проживати, а не заощаджувати, бо в якусь мить виявиться, що всі ті часові заощадження з’їла екзистенційна інфляція. (Кшиштоф Варґа)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s