Цитати, музика, кіно

Думала писати про все це наприкінці місяця, разом з підсумками. Але неочікувано всього цього виявилося так багато, що несила йому всидіти в голові, особливо цитатам.

Мы искали врага повсюду, а он оказался внутри нас.

вопрос: порчему он воспринимал ее как свой трофей?
ответ: потому что глубоко в душе он не верил, что может быть любим.
/Юрген Вольф “Школа литературного мастерства”/

– Що це за книжка?
– Про криптографію.
– Таємні послання?
– Не таємні, у цьому весь інтерес. Послання, які бачать усі, але ніхто не розуміє, якщо немає ключа.
– А хіба у розмовах інакше? Спілкуючись, люди не кажуть те, що хочуть, говорять щось інше, а ти зрозумій, що малось на увазі. Мені от не вдається. То різниця в чому?
/Гра в імітацію/
JPWWII1-superJumbo

Фільм хороший, ну крім Кіри Найтлі, яка мені геть не вписалася у роль математички Джоан Кларк, хіба одягалася гарно й візуально на неї було приємно дивитися. А Бенедикт справді чудово показав дивакуватого вченого, який не розуміє жартів і має складнощі з інтеграцією у світ звичайних людей.

Ціль без дії – усього лише галюцинація.
/Томас Едісон/

Когда мечты упорно не сбываются, может всерьез расхотеться жить. /introdream.blogspot.com/

Henkien_talo

А House of the Spirits буквально засів у мене в голові – кадри крутяться й крутяться, я пригадую якісь діалоги і сцени. Тут так багато того, чого я люблю – перш за все актори, їх не треба представляти, і яскраві персонажі, яких вони створили. Потім – те, що це сімейна сага й розгортається вона на тлі історичних подій, і все це виглядає дуже епічно. Локація – колоніальне Чілі, гори, пейзажі Південної Америки, щось не зовсім звичне для мого глядацького ока. Потім – ще трохи містики, хитросплетінь, про які можна легко здогадатися, якщо слідкувати за логікою сюжету, але вони не дратують, а радше розумієш, що у цьому фільмі все так і має бути. А ще назва і взагалі всі ці красиві назви олдскульних фільмів: Легенди осені, Мости округу Медісон, Будинок духів… Вміли ж давати імена.


Такий настрій, що хочеться пост-року, і ця пісня дуже в унісон з внутрішнім станом. Люблю такі потужні мелодії, хоч в ютубі не найкращий запис, мені більше подобається вдягнути великі навушники і просто слухати з закритими очима або роздивлятися пейзажі Ісландії. Альбом можна скачати тут.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s