Щоденник осені

2017-09-01 05.58.51 1-01-01-01.jpegУ сьогоднішній по-літньому теплий перший день осені я вирішила, що треба починати її собі створювати хоча б у записнику. Влітку займалася плануванням досить ліниво і це мені не дуже подобалося, бо якщо я не планую, я не роблю. Тому осінній старт серйозний.

Насамперед це сезонні плани на читання, в’язання, мандри і всілякі домашні справи, а також на самоосвіту, яка ховається під назвою “Важливе”. Я почала ще влітку все це писати лінійно, у стовпчик, але зрозуміла, що мене це не влаштовує і переробила сторінку за допомогою паперу для нотаток і стікерів. Результат мені дуже подобається. Додатково юзаю Google Keep для списків справ по дому й інших поточних речей, там же пишу плани на день.

Processed with VSCO with a6 preset

Кожного дня я стараюся записувати те, чим він мені запам’ятався. Сподобався спосіб робити заголовки а-ля стікери – пишу їх на кремовому папері, вирізаю за довільним заокругленим контуром і клею стікерами. Сторінка зліва для всіляких ідей, непередбачуваних записів.

Processed with VSCO with a6 preset

Сторінка мого осіннього марафону, з ідеями і всілякими надихаючими картинками, яких у мене ціла коробка завдяки регулярним moodboard-ам.

Сторінка, присвячена блогові. Тут списки постів, які маю написати і теми, на які маю зібрати інформацію.

Processed with VSCO with a6 preset

Трекер корисних звичок і друга спроба його вести. Перша спроба провалилася, бо мій записник у лінійку і розграфити його для трекера нереально. Колись пробувала клеїти листок у клітинку, але це було пекло перфекціоніста, бо кольори паперу не співпадали і мене то страшенно дратувало. Тепер маю другий записник тієї ж фірми, але в крапочку, для інших потреб. Пожертвувала з нього подвійний листочок, вставила у свій записник і розграфила трекер корисних звичок. Знизу ще має бути трекер домашніх справ, щоб не забувати поливати вазонки, наприклад. А на 2018-й я сто процентів куплю собі записник у крапочку, таки це найзручніший формат.

2 thoughts on “Щоденник осені

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s