Квіткові маршрути весни

Поки за вікном вирує березнева завірюха, я вирішила таки написати обіцяний пост про квіткові маршрути. Сподіваюся, повернення зими не дуже зсуне в часі цвітіння усього, про що я тут згадую, а весна вийде пишною і яскравою, як на моїх архівних фото : )

DSC_6411.JPG

Квіти: крокуси

Коли: кінець березня-початок квітня

Крокуси можна шукати у містах, в приватних садах і городиках біля будинків, а можна їхати за ними в гори. Один з найкрутіших маршрутів – у село Колочава на Закарпатті. Там є невеликий музей-скансен з дерев’яними хатами і дуже красиво, коли зацвітають крокуси. Також на крокуси можна полювати на хребтах Кукул, Свидовець і Чорногора.

DSC_7678

Квіти: магнолії

Коли: перша половина квітня

На магнолії мені пощастило потрапити минулого року паралельно з сакурами в Ужгороді – вони вже відцвітали, тоді як сакури лише починали цвісти. Тепер я дуже хочу в Чернівці, побачити магнолію на тлі красивенного університету.

ботсад 072 – копія.jpg

Квіти: тюльпани

Коли: друга половина квітня

За 17 км від Чернівців, у селі Лужани є тюльпанове поле з різними сортами тюльпанів. Своїх фото звідти не маю, бо не була ще, але дуже б хотілося потрапити у цю маленьку Голландію. А у Львівській області, біля села Надітичі (Миколаївський район) є долина диких тюльпанів. Принаймні я дуже сподіваюся, що вона ще не зникла, бо дикі тюльпани – квітка рідкісна, червонокнижна. Теж дуже хотілося б туди поїхати.

 

2017-04-15 10.04.01 1-01.jpeg

Квіти: сакури

Коли: друга половина квітня-початок травня

Звісно, Ужгород. Я була там минулоріч і хочу знову. Цілі вулиці, які тонуть у рожевому цвіті – це варто побачити. Раджу за геотегом міста в інстаграмі моніторити, коли починатиме цвісти сакура – місцеві точно будуть постити фотки ; ) Та й загалом цей спосіб актуальний для всіх локацій, про які я тут пишу – в інстаграмі можна в режимі реального часу побачити, що де цвіте. А ще можна по дорозі в Ужгород заїхати в Мукачево – там теж є сакури, до слова.

 

DSC_8180.JPG

Квіти: бузок

Коли: травень

Бузок цвіте скрізь одинаково красиво. Тому тут варіант простий – Львів. Моє травневе місто особливе, от вам старенький пост з бузковими фото, які це підтверджують.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Квіти: калина бульденеж, рожеві каштани, гліцинія

Коли: травень

І невеликий бонус – знову Ужгород, але вже з іншими квітами у головній ролі. В травні в ужгородському скансені дуже красиво цвіте калина бульденеж – дерево з квітами у вигляді білих куль. А на вулиці Одеській, недалеко від вокзалу – рожеві каштани. Думаю, не тільки там, але саме там я їх засікла. І ще можна зустріти гліцинію – от тільки де саме, вже не згадаю, давно це було.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s